www.Lotka.sk - najkrajšie šperky za dobré ceny. Pri nákupe nad 50€ poštovné zdarma. Nakupujte s dôverou - naša spoločnosť je s Vami už od roku 2008!

Oceľové prstene

Oceľové prstene so zirkónmi, oceľové prstene so Swarovski krištálmi, či perlami, oceľové prstene potiahnuté žltým alebo ružovým zlatom, oceľové obrúčky - to všetko nájdete v ponuke online obchodu so šperkami Lotka.sk medzi prsteňmi z chirurgickej ocele.

Všetky naše oceľové prstene sú vhodné pre alergikov. Tieto šperky neoxidujú, nespôsobujú alergické reakcie a sú odolnejšie voči mechanickému poškodeniu ako strieborné prstene.

Dámske prstene z chirurgickej ocele ponúkame vo veľkostiach 49 až 60. Pánske až do veľkosti 70. Základné informácie o veľkostiach nájdete tu.

Ak si želáte vyhľadať len tie z nich, ktoré ponúkame vo Vašej veľkosti, môžete využiť výber prsteňa podľa veľkosti v časti "Filtrovanie podľa parametrov, charakteristík a výrobcov.

Ak si nie ste svojou veľkosťou istí, pokojne nás kontaktujte, radi Vám poradíme.

Drobný tip - ak hľadáte romantické prstene, vyskúšajte tie srdiečkové, ak túžite po výnimočnosti, skústie tie s korunkou.

 

Stránka 1 z 11 - 524 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 11 - 524 položiek celkom