www.Lotka.sk - najkrajšie šperky za dobré ceny. Pri nákupe nad 50€ poštovné zdarma. Nakupujte s dôverou - naša spoločnosť je s Vami už od roku 2008!

Modré náušnice

Strieborné náušnice so zirkónmiStrieborné náušnice so zirkónmiModré pierka náušnice

     Modré náušnice nájdete v ponuke nášho online obchodu so šperkami v rôznych podobách. Niekomu učaruje jemná akvamarínová farba kubických zirkónov, iná dáma si zase popasie oči na tmavomodrých pierkach, tvoriacich výrazné bižutérne náušnice s nádychom exotiky.

     Hoci sa o modrej farbe hovorí, že je farbou chladnou, nie vždy to musí byť spájané s negatívnou emóciou. Práve naopak. Modrá farba sa totiž spája s blankytnou oblohou, či priezračnými jazerami Škandinávie.

     Modrá farba votkaná do šperkov tak v mnohých dámach vzbudzuje niečo čisté, či priam až božsky nedosiahnuteľné.

     Uchytením tejto farby v krásne spracovanom šperku tak dáma dáva najavo svoju spätosť s prírodou a krásnom, ktoré je väčšie ako človek sám.

     Veľa záleží aj od samotného odtieňu. Nebeská modrá, zakliata v jemnom Swarovski krištáli pôsobí úplne inak ako veľký kubický zirkón kráľovskej modrej farby. Každá kombinácia vypovedá o svojej majiteľke úplne iný príbeh a je taktiež vhodný na inú udalosť. Je preto dôležité správne si vybrať ten pravý šperk pravej farby na pravú udalosť. Rovnako dôležité je myslieť na správnu kombináciu farebnosti s ďalšími šperkami, ktorými sa plánujete okrášliť.

     Výhodou šperkov osadených modrými krištálmi, či všeobecne doplnených modrou farbou je to, že sú dobre kombinovateľné so šperkami iných farieb. V prípade, že chcete zdôrazniť kontrast, vyskúšajte kombináciu modrých šperkov s červenými, či žltými.

     Modré náušnice v kombinácii s príveskom červenej farby dokáže vzbudiť pozornosť. Odporúčame však pri kombinovaní dodržať pomernú veľkosť šperkov a krištálov, či doplnkov a zároveň tón farby. Je vhodné napríklad doplniť tmavomodré náušnice tmavočerveným príveskom.

     Modré šperky však môžete kombinovať aj s čiernymi, purpurovými, či prípadne čírymi šperkami. Z niektorých sád (napríklad šperky so Swarovski srdiečkami) si môžete vyskladať celú kolekciu farieb, ktoré následne vhodným kombinovaním vytvoria praktický set šperkov vhodných "do každého počasia".

     Modré náušnice od Lotky nájdete po kliknutí na tento odkaz. V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať, radi Vám s výberom tých správnych šperkov práve pre Vás poradíme.