www.Lotka.sk - najkrajšie šperky za dobré ceny. Pri nákupe nad 50€ poštovné zdarma. Nakupujte s dôverou - naša spoločnosť je s Vami už od roku 2008!

Poštovné

Poštovné a balné na Slovensko:


Objednaný tovar posielame Packetou (Zásielkovňa), Slovenskou poštou alebo kuriérom. Spôsob dodania si môžete zvoliť v pokladni počas svojej objednávky.
 

Cena poštovného Packetou (Zásielkovňa):

 

Objednaný tovar zasielame čo najskôr. Miesto, na ktoré Vám budú šperky doručené si vyberiete sami v procese objednávky. K cene objednaného tovaru Vám pripočítame nasledujúce poštovné a balné:

 

Hodnota tovaru do 50 Eur a platba kartou, či prevodom   2,5 Eur
Hodnota tovaru do 50 Eur a platba na dobierku
  3,7 Eur
Hodnota tovaru nad 50 Eur
   ZADARMO

Všetky ceny sú uvedené s DPH


  

 

Cena poštovného Slovenskou poštou:

 

Objednaný tovar zasielame prostredníctvom Slovenskej pošty ako Poistený List I. triedy. Tovar by ste v tom prípade mali dostať na druhý deň po podaní zásielky. K cene objednaného tovaru Vám pripočítame nasledujúce poštovné a balné:

 

Hodnota tovaru do 50 Eur a platba kartou, či prevodom   2,8 Eur
Hodnota tovaru do 50 Eur a platba na dobierku
  4,0 Eur
Hodnota tovaru nad 50 Eur
   ZADARMO

Všetky ceny sú uvedené s DPH

 Cena poštovného kuriérom:

V prípade, že si vyberiete doručenie šperkov kuriérom, tovar ostanete nasledujúci pracovný deň po odoslaní objednávky do 18.00. Výhodou tohto spôsobu zasielania je, že kuriér Vás bude pred dodaním balíka telefonicky kontaktovať a Vy sa s ním dohodnete kedy a kam Vám má tovar doručiť.

Dodanie kuriérom
  Poštovné
Cena poštovného pri platbe kartou, či prevodom:
  4,1 Eur
Cena poštovného pri platbe na dobierku:
   5,3 Eur!

Všetky ceny sú uvedené s DPH.

 

Poštovné a balné do Českej republiky:


Objednaný tovar posielame prostredníctvom Slovenskej pošty ako Poistený Balík I. triedy. Tovar by ste mali dostať približne dva až tri dni po podaní zásielky. K cene objednaného tovaru Vám pripočítame nasledujúce poštovné a balné:

Hodnota objednávky   Poštovné
Celková hodnota tovaru do 300,- EUR
  3,90 EUR
Celková hodnota tovaru nad 300,- EUR   ZADARMO!

Všetky ceny sú uvedené s DPH.

 

Dodacie lehoty objednaného tovaru

Objednaný tovar, ktorý máme na sklade posielame do 24 hodín od prijatia Vašej objednávky (v prípade dobierky) alebo na druhý deň po prijatí Vašej platby (v prípade platby na účet). V prípade, že ste si v našom obchode vybrali tovar, ktorý potrebujete doručiť rýchlejšie, stačí zavolať na číslo 0907/444 131 a pokúsime sa Vám vyjsť v ústrety.